Desáté výročí sboru

DPP_0002-1024x682Náš sbor letos oslavil 10. výročí svého trvaní ve Valašských Kloboukách. Historie věřících, kteří vyznávají doslovný druhý příchod Ježíše Krista na tuto zem, je však mnohem delší. Jsme dětmi jedné z posledních výrazných vln reformace, která si kladla za úkol návrat k Písmu (Sola scriptura). Název Adventisté, chce připomenout Boží zaslíbení, že se Ježíš Kristus vrátí podruhé na tuto zem jako Pán veškerého tvorstva. Moc bychom si přáli, aby toto bylo pro celý svět dobrou zprávou, ze které se bude těšit spolu s námi.

Na celém světě se k bohoslužbám schází okolo 16 miliónů adventistů. Zde v Kloboukách jsme rostoucím společenstvím složeným převážně z mladých rodin s dětmi, takže je u nás živo. Můžete nás přijít navštívit nejen při sobotních bohoslužbách (kde je o děti zvlášť postaráno), ale i v týdnu v malých domácích skupinkách. Rádi studujeme Bibli a chceme se o své poznatky podělit také s vámi. Jak v Kloboukách, tak ve Slavičíně jsou kurzy studia Bible otevřené pro veřejnost. Nebo můžete přivést své děti na pondělní schůzky klubu Pathfinder, kde se učí úctě k Bohu, Písmu, lidem i přírodě.

Přáli bychom si, aby každý, kdo hledá ve svém životě duchovní rozměr, hlubší hodnoty a zázemí díky vřelým vztahům našel své místo mezi námi. Jsme otevřeným společenstvím a těšíme se na Vás.

Pokud byste měli nějaké dotazy ohledně fungování našeho společenství, neváhejte mě kontaktovat.

Bůh Vám žehnej. Martin Žůrek, kazatel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..