Modlitební týden

prednasky Tak jako každý rok i letos chceme prožít spolu jeden týden, osmkrát se setkáme  od 8.11. do 15.11. vždy v 18.00hod. pokud v programu nebude uvedeno jinak. Každoročně máme  možnost zamýšlet se nad jedním společným tématem. Tentokrát  je to zajímavé téma “Kristova metoda” je aktuální vlastně pro všechny křesťany.  Jeho laskavý a milosrdný  přístup k člověku, a přitom všem zůstal spravedlivý. Máme možnost přemýšlet jak ON viděl člověka. Potřebujeme se to učit od Něho. Tento rok jsme na závěr přidali i sobotu vděčnosti. Den ve kterém se chceme podělit  co nás vede k děkovnému postoji k našemu Stvořiteli a Spasiteli.


K této příležitosti vydalo nakladatelství Advent-Orion dvě brožury, které si můžete stáhnout na níže uvedených odkazech:


 

Jak Kristus projevoval svou lásku vůči druhým lidem a představoval Boha-Otce? Od 8. do 15. listopadu 2014 vám ve vysílání a archivu televize www.hopetv.cz nabídne krátká zamyšlení kazatelů Karla Staňka, Jiřího Tomáška, Lukáše Jurečka, Františka Kolesára a dalších.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..